Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
PODZIĘKOWANIE
Są tacy, którzy bez słów, bez rozgłosu, w milczeniu czynią nieskończenie wiele dobrego... O takiej postawie mieliśmy okazje się przekonać podczas organizacji zabawy na rzecz przedszkola w Bąkowie. Dziękujemy tym wszystkim, którzy swoją bezinteresowną pomocą: materialną i niematerialną przyczynili się do zebrania środków, które w całości zostaną przeznaczone do doposażenia wyżej wymienionego przedszkola. To piękny gest bo posłuży naszym kochanym dzieciom. DZIĘKUJEMY!!!
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCIPiątek, 8 listopada, dla przedszkolaków z Osieka, był dniem szczególne uroczystym. Dzieci na podsumowanie tematu kompleksowego ,,Polska- nasz dom”, wzięły udział w koncercie piosenek patriotycznych, w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej.
wizyta Pani Bibliotekarki
wizyta Pani BibliotekarkiW ramach realizacji autorskiego programu „Wychowanie przez czytanie” w dniu 30.10.2019r. odwiedziła nasze przedszkole Pani Katarzyna Gdaniec Rzyduch bibliotekarka z Publiczne Biblioteki w Osieku Nd Notecią.
W POSZUKIWANIU DARÓW JESIENI
W POSZUKIWANIU DARÓW JESIENIPod koniec października dzieci z przedszkola w Bąkowie wybrały się na spacer do lasu.
W PYRLANDII
W PYRLANDIIW naszym przedszkolu realizujemy zadania wynikające z programu ,,Śladami legend, podróże palcem po mapie Polski”.
DZIEŃ EDUKACJI I POŻEGNANIE PANI OLI
DZIEŃ EDUKACJI I POŻEGNANIE PANI OLIDzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela.
WYCIECZKA DO LASU
WYCIECZKA DO LASUW środę ,09 października dwie grupy starszaków z przedszkola w Osieku, wybrały się na wycieczkę do lasu. Dzieci pod kierunkiem leśniczych: p.Tomasza Gondka i Michała Ochocinskiego spacerowały i słuchały ciekawostek przyrodniczych. Zachwycały się pięknem jesiennej przyrody.

DZIEŃ CHŁOPAKA
DZIEŃ CHŁOPAKADzisiaj, 30 września br. dzieci z Przedszkola w Osieku, obchodziły Dzień Chłopaka.
"Osiek nad Notecią tu mieszkam
"Osiek nad Notecią tu mieszkam27 września br. (tj. piątek) dzieci z grupy najmłodszej poznawały naszą miejscowość.
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKAW poniedziałek 23 września obchodziliśmy podwójne święta: Dzień Przedszkolaka i Pierwszy Dzień Jesieni.


MIESZKAM W OSIEKU-POZNAJEMY ULICE
MIESZKAM W OSIEKU-POZNAJEMY ULICENajstarsza grupa przedszkolna wybrała się 18 września na wycieczkę po Osieku nad Notecią.