» Gości online: 4

» Łącznie użytkowników: 23
» Najnowszy użytkownik: modacone

DZIEŃ CHŁOPAKA
DZIEŃ CHŁOPAKADzisiaj, 30 września br. dzieci z Przedszkola w Osieku, obchodziły Dzień Chłopaka.
"Osiek nad Notecią tu mieszkam
"Osiek nad Notecią tu mieszkam27 września br. (tj. piątek) dzieci z grupy najmłodszej poznawały naszą miejscowość.
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKAW poniedziałek 23 września obchodziliśmy podwójne święta: Dzień Przedszkolaka i Pierwszy Dzień Jesieni.

MIESZKAM W OSIEKU-POZNAJEMY ULICE
MIESZKAM W OSIEKU-POZNAJEMY ULICENajstarsza grupa przedszkolna wybrała się 18 września na wycieczkę po Osieku nad Notecią.
DZIEŃ DZIECKA W SKANSENIE
DZIEŃ DZIECKA W SKANSENIEDnia 31 maja odbyła się wycieczka do Skansenu w Osieku nad Notecią z okazji Dnia Dziecka. Dzieci miały okazje zwiedzać Muzeum Kultury Ludowej.
PIKNIK RODZINNY
Festyn Rodzinny
9 czerwca odbył się Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią, podczas którego grupa niezwykle zdolnych przedszkolaków reprezentowała naszą placówkę recytując wiersze oraz śpiewając piosenki.

Z WIZYTĄ W SZKOLE
Z WIZYTĄ W SZKOLEW ramach współpracy placówek oświatowych 5 czerwca 2019 roku sześciolatki z Publicznego Przedszkola odwiedziły Szkołę Podstawową w Osieku nad Notecią.
SPOTKANIE POKOLEŃ
SPOTKANIE POKOLEŃ4 czerwca 2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się kolejne już Spotkanie Pokoleń.
DZIEŃ DZIECKA
DZIEŃ DZIECKA 31 maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu DZIEŃ DZIECKA.

POZNAJEMY ZAWODY-RATOWNIK MEDYCZNY
POZNAJEMY ZAWODY-RATOWNIK MEDYCZNYW ŚRODĘ 29 maja br. gościliśmy w naszym przedszkolu zespół ratownictwa medycznego z Piły.
POZNAJEMY ZAWODY
POZNAJEMY ZAWODYDzieci z naszego przedszkola, w ramach zagadnień związanych z preorientacją zawodową, miały okazję do poznania zawodu fryzjera.