Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
ŚWIĄTECZNE PIERNIKI
ŚWIĄTECZNE PIERNIKIW oczekiwaniu na święta, przedszkolaki, urządziły pracownię cukierniczą, by nauczyć się tradycyjnego pieczenia pierników. Wcześniej dzieci zapoznały się z legendą, z której słynie Toruń.

KONKURS FOTOGRAFICZNY
KONKURS FOTOGRAFICZNYW poniedziałek, w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. ,,Osiek , moja miejscowość w jesiennym obiektywie”, który został zorganizowany, w ramach innowacji programowej.


Miły gość
Miły gośćDziękujemy Pani Reni, pielęgniarce, którą gościliśmy w naszym przedszkolu w Bąkowie.


MIKOŁAJKI
MIKOŁAJKI
6
grudnia, wszystkie dzieci w przedszkolu czekały na niezwykłego gościa .
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
KIERMASZ ŚWIĄTECZNYW tym roku po raz kolejny w naszym przedszkolu przygotowania do Bożego Narodzenia rozpoczęły się bardzo wcześnie .
W URZĘDZIE POCZTOWYM
W URZĘDZIE POCZTOWYM W środę 4 grudnia br., dzieci z naszego przedszkola pojechały na wycieczkę do Urzędu Pocztowego w Wyrzysku, gdzie obserwowały pracę pocztowca.
KREATYWNY MIKOŁAJ
KREATYWNY MIKOŁAJKREATYWNY MIKOŁAJ Z MASY SOLNEJ
Dzieci z utęsknieniem czekają na przyjście Mikołaja. Najstarsza grupa z tej okazji wykonała kreatywne Mikołajki z masy solnej.
ANDRZEJKI W SKANSENIE
ANDRZEJKI W SKANSENIE29 listopada udaliśmy się do Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią.


ANDRZEJKI
ANDRZEJKIGrupa Młodzików spędziła wesoło czas, uczestnicząc w tradycyjnych zabawach andrzejkowych.
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA29 listopada br. w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.
ŚWIĘTO MISIA
ŚWIĘTO MISIA25 listopada, w naszym przedszkolu, obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Misiowe zabawy poprzedziło czytanie przez panią Iwonę Schulz radną powiatu,