,,Mała Elegantka, Mały Elegant”
,,Mała Elegantka, Mały Elegant”,,Mała Elegantka, Mały Elegant”
9.03.br. Dzieci od rana przyszły do przedszkola pięknie ubrane.

W SALONIE KOSMETYCZNO-FRYZJERSKIM
W SALONIE KOSMETYCZNO-FRYZJERSKIMBy lepiej poznać pracę fryzjerki i kosmetyczki przedszkolaki z najstarszej grupy odwiedziły zakład fryzjersko - kosmetyczny, którego właścicielką jest p.Agnieszka Głowacka- Bugaj.
OFIARNI RODZICE
OFIARNI RODZICENa naszych rodziców zawsze można liczyć
4 marca 2020 to już kolejna inicjatywa taty naszego wychowanka p. Michałka na rzecz przedszkola.

NOWOCZESNE OŚWIETLENIE W NASZYM PRZEDSZKOLU
NOWOCZESNE OŚWIETLENIE W NASZYM PRZEDSZKOLUDzięki zaangażowaniu ,dobrej woli i wielkiemu sercu przyjaciół Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią placówka wzbogaciła się o kolejną salę wyposażoną w nowoczesne, energooszczędne i przyjazne dla oczu oświetlenie.
POZNAJEMY GÓRY
POZNAJEMY GÓRYW bieżącym roku szkolnym, dzieci z naszego przedszkola realizują innowację pedagogiczną pt. ,,Śladami legend, podróże palcem po mapie Polski”.

WSPOMNIENIE DNIA BABCI
WSPOMNIENIE DNIA BABCI21 stycznia dzieci zaprezentowały dla Dziadków i Babć specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

CIEKAWE ZAWODY
CIEKAWE ZAWODY10 marca przedszkolaków odwiedził wyjątkowy , gość Pan Maciej Pawłowski, który z zawodu jest marynarzem.
JASEŁKA 2019
JASEŁKA 2019Dzień Bożego Narodzenia to czas nie tylko świętowania, kolędowania ,łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń - ale czas przedstawień ukazujących wydarzenia z Betlejem zwane "Jasełkami'.
ŚWIĄTECZNE PIERNIKI
ŚWIĄTECZNE PIERNIKIW oczekiwaniu na święta, przedszkolaki, urządziły pracownię cukierniczą, by nauczyć się tradycyjnego pieczenia pierników. Wcześniej dzieci zapoznały się z legendą, z której słynie Toruń.

KONKURS FOTOGRAFICZNY
KONKURS FOTOGRAFICZNYW poniedziałek, w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. ,,Osiek , moja miejscowość w jesiennym obiektywie”, który został zorganizowany, w ramach innowacji programowej.

Miły gość
Miły gośćDziękujemy Pani Reni, pielęgniarce, którą gościliśmy w naszym przedszkolu w Bąkowie.