» Gości online: 1

» Łącznie użytkowników: 23
» Najnowszy użytkownik: modacone

ŚWIĘTO MISIA
ŚWIĘTO MISIA25 listopada, w naszym przedszkolu, obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Misiowe zabawy poprzedziło czytanie przez panią Iwonę Schulz radną powiatu,
NASI PODOPIECZNI
NASI PODOPIECZNIZwierzęta domowe odgrywają dużą rolę w życiu dzieci. Niektóre z nich mają zwierzątka, wiele innych o tym marzy.

KOLEJNA WIZYTA W BIBLIOTECE
KOLEJNA WIZYTA W BIBLIOTECEW środę 20 listopada przedszkolaki z Przedszkola w Osieku odwiedziły Publiczną Bibliotekę. Tym razem przygotowano dla nich warsztaty oparte na polskich legendach.

UWALNIAMY KSIĄŻKI
UWALNIAMY KSIĄŻKIOD LISTOPADA W NASZYM PRZEDSZKOLU DZIAŁA PRZEDSZKOLNY PUNKT WYMIANY KSIĄŻEK

PODZIĘKOWANIE
Są tacy, którzy bez słów, bez rozgłosu, w milczeniu czynią nieskończenie wiele dobrego... O takiej postawie mieliśmy okazje się przekonać podczas organizacji zabawy na rzecz przedszkola w Bąkowie. Dziękujemy tym wszystkim, którzy swoją bezinteresowną pomocą: materialną i niematerialną przyczynili się do zebrania środków, które w całości zostaną przeznaczone do doposażenia wyżej wymienionego przedszkola. To piękny gest bo posłuży naszym kochanym dzieciom. DZIĘKUJEMY!!!
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCIPiątek, 8 listopada, dla przedszkolaków z Osieka, był dniem szczególne uroczystym. Dzieci na podsumowanie tematu kompleksowego ,,Polska- nasz dom”, wzięły udział w koncercie piosenek patriotycznych, w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej.
wizyta Pani Bibliotekarki
wizyta Pani BibliotekarkiW ramach realizacji autorskiego programu „Wychowanie przez czytanie” w dniu 30.10.2019r. odwiedziła nasze przedszkole Pani Katarzyna Gdaniec Rzyduch bibliotekarka z Publiczne Biblioteki w Osieku Nd Notecią.
W POSZUKIWANIU DARÓW JESIENI
W POSZUKIWANIU DARÓW JESIENIPod koniec października dzieci z przedszkola w Bąkowie wybrały się na spacer do lasu.
W PYRLANDII
W PYRLANDIIW naszym przedszkolu realizujemy zadania wynikające z programu ,,Śladami legend, podróże palcem po mapie Polski”.
DZIEŃ EDUKACJI I POŻEGNANIE PANI OLI
DZIEŃ EDUKACJI I POŻEGNANIE PANI OLIDzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela.
WYCIECZKA DO LASU
WYCIECZKA DO LASUW środę ,09 października dwie grupy starszaków z przedszkola w Osieku, wybrały się na wycieczkę do lasu. Dzieci pod kierunkiem leśniczych: p.Tomasza Gondka i Michała Ochocinskiego spacerowały i słuchały ciekawostek przyrodniczych. Zachwycały się pięknem jesiennej przyrody.