Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
WESOŁY ODKRYWCA
WESOŁY ODKRYWCATegoroczny Dzień Dziecka obchodzony był pod hasłem „Wesoły odkrywca”, ale zanim nasze przedszkolaki zaczęły bawić się eksperymentami, z daleka usłyszeliśmy dźwięk syreny strażackiej… To dzielni osieccy strażacy odwiedzili nasze przedszkole, zaprosili dzieci do swoich wozów, pozwolili zakładać swoje kaski, przymierzać się do sprzętu. Radości końca nie było ! Strażacy przygotowali również kilka atrakcji dla dzieci ,m.in. wyścigi strażackie w torze przeszkód.
Następnie wychowawcy grup p.D.Wnuk, p.D.Jagodzińska i p.K.Belka zaprosiły dzieci do niezwykłego laboratorium, w którym dzieci mogły doświadczyć różnych, ciekawych, nieznanych im wcześniej eksperymentów, m.in. ciecz newtonowska, lawa, balon samo pompujący się, zaczarowana butelka, słomka- sztylet, przeszyty balon i wiele innych.
W przerwach dzieci uczestniczyły w sportowych konkurencjach : wyścigi z woreczkami, bieg z kubkiem wody, kangur, bieg w kaloszach i w workach, przeciąganie liny.
Dzień dziecka w przedszkolu zakończył się huczną zabawą w rytmach znanych utworów, słodkim poczęstunkiem i prezentami przygotowanymi przez niezawodnych jak zwykle rodziców. Serdecznie dziękujemy za lody dla naszych dzieci ufundowane przez firmę Klar z Bydgoszczy.

zdjęcia