Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki
26 maja „Dzień Matki” to kolejna okazja do wspólnego świętowania i spędzenia czasu dziecka z rodzicami. Tradycją osieckiego przedszkola jest coroczna organizacja Festynu Rodzinnego, podczas którego gromadzą się całe rodziny przedszkolaków. Gości przywitała dyrektor przedszkola p.Alicja Badura, jako druga zajęła głos burmistrz Wyrzyska p. Bogusława Jagodzińska, życząc wszystkim zebranym wspaniałej, rodzinnej zabawy.
Dzieci z tej okoliczności zaprezentowały dla swoich mam pokaz tańców, opracowany przez nauczycielki poszczególnych grup oraz zaśpiewały piosenkę z okazji ich święta, starym zwyczajem przygotowały również upominki dla mam: laurki, korale, kwiatki i kolorowe serca.

Również rodzice nie zawiedli i zadbali o słodki poczęstunek dla swoich pociech. Podczas festynu wszyscy bawili się wspaniale a do zabawy zachęcali zgromadzonych p. Leszek Kusz i p. Danka Buda.
Uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców Osieka świadczył o tym, że impreza była udana i wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne.