Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
BAL KARNAWAŁOWY
BAL KARNAWAŁOWY W dniu 06 lutego w Strażnicy OSP w Osieku n.Not odbył się bal karnawałowy . Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, na parkiecie można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Imprezę rozpoczęła pani burmistrz Bogusława Jagodzińska. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu p. Danusię Buda oraz p. Sławomira Belka którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dzieci miały możliwość wypocząć przy poczęstunku ufundowanym przez p. sołtys Ewę Pawlaczyk
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

zdjęcia

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w wykonaniu pięknych strojów. Szczególne wyrazy podziękowania składamy na ręce p. Natalii Ostałowskiej -Przewodniczącej Rady Rodziców ,która wraz z innymi członkami tego organy poświęciła dużo serca w przygotowanie i przebieg imprezy.
Kolejny bal karnawałowy już za rok