Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
PODZIĘKOWANIE
Jak połączyć dobrą zabawę z pomocą innym pokazali uczestnicy balu charytatywnego zorganizowanego 6.11.2015 roku w sali OSP w Bąkowie. Dochód z imprezy w kwocie 2200 zł zostanie przeznaczony na zakup sprzętu i rzeczy potrzebnych do pracy w przedszkolu w Bąkowie.
Organizatorzy zabawy pragną podziękować wszystkim uczestnikom bez których impreza by się nie odbyła. Szczególne podziękowania dla: pani dyrektor P.P. w Osieku za załatwienie wszelkich formalności; dla rodziców (P. Brzezińska, P. Machnik, K. Jagodzinska, E. Serwin, A. Knyba, I. i M. Czekałowie, A. Gwizdowska-Kołos), którzy zaangażowali się w przygotowania; dla pań: J. Wiącek i K. Pawłowskiej za przystrojenie sali oraz dla zawsze obecnej i uczynnej pani sołtys K. Gwizdowskiej; dla p. A. Łapacza i p. J. Drewsa za pomoc w posprzątaniu sali oraz p. G. Świerczyńskiej i M. Leleń.
Jednak zabawa nie odbyła by się bez zaprzyjaźnionych muzyków (D. Buda, S. Sell, A. Kliczkowski, S. Belka, M. Sury, L. Kusz), którzy swoim graniem i śpiewaniem porwali uczestników do niejednego tańca.
Na balu bawiło się ponad 70 osób. Zabawa była wyśmienita i mamy nadzieje, że wszyscy na długo zapamiętamy ten udany dzień.
D Z I Ę K U J E M Y!!!

organizatorzy - Przedszkole