» Gości online: 1

» Łącznie użytkowników: 23
» Najnowszy użytkownik: modacone

KONKURS FOTOGRAFICZNY
KONKURS FOTOGRAFICZNYW poniedziałek, w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. ,,Osiek , moja miejscowość w jesiennym obiektywie”, który został zorganizowany, w ramach innowacji programowej.
Kilkanaście dzieci razem z rodzicami odbyło spacery w poszukiwaniu ciekawych pejzaży Osieka, by utrwalić piękno jesiennego krajobrazu. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy odpowiedzieli na nasz projekt. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki. Komisja wyróżniła następujące osoby:
I miejsce Wojtek Lewandowski
II miejsce Lenka Janowiak
III miejsce Maja Kominiak
Wyróżnienia otrzymali: Badura Amelia, Bąk Daria, Grochowska Nikola, Jagodziński Szymon, Lewandowski Janek, Michałek Kuba, Nawrocki-Nowak Janek, Smyk Antoś, Szpucha Maja, Szpucha Krzyś, Urban Oliwia, Zimny Borys