DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym uroczystym dniu 6-latki zaprosiły gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Były wiersze, przedszkolny koncert życzeń dla wszystkich pracowników przedszkola, piosenki a także pokaz z użyciem instrumentów muzycznych prowadzony metodą aktywnego słuchania muzyki według Batii Strauss . Całość uroczystości dopełnił taniec dzieci. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał laurkę wykonaną przez dzieci.