Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
WYCIECZKA DO NAKŁA
WYCIECZKA DO NAKŁA10 kwietnia odwiedziliśmy Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią. Dzieci z osieckiego przedszkola pod kierunkiem p. Kariny Belki wystąpiły dla tamtejszej młodzieży ze znanym już chyba wszystkim przedstawieniem pt: „Awantura o jajka”. Zdolności recytatorskie zaprezentowały również dziewczynki- zwyciężczynie niedawnego konkursu w Gleśnie.
Brawom końca nie było!!! Dyrektor Szkoły Żeglugi Śródlądowej p. Rafał Woźniak przekazał na rzecz naszej grupy materiały szkolne i biurowe oraz broszury reklamowe szkoły, na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek ,zorganizowany przez przewodniczącą Rady Szkoły p. Edytę Woźniak- mamę Zosi.
Po występach udaliśmy się wraz z dyrektorem szkoły na Przystań- Powiat Nakielski . Tam czekał już na nas kierownik Przystani- p. Dawid Kotwiński, który ciekawie opowiadał o wielu atrakcjach turystycznych.
Na koniec dyrektor Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej wraz z polonistą p. Wiolettą Osowską zapowiedział kontynuację udanej współpracy pomiędzy placówkami.

zdjęcia