Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze obchodów święta Babci i Dziadka w przedszkolu nikomu nie trzeba przypominać.
Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości.
Obok Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka jest to najważniejsze święto w roku, istotne i bardzo mocno przeżywane przez dzieci – głównych gospodarzy tych uroczystości.

Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie.
Licznie przybywający do Goście zasiadali przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.
Na twarzach przedszkolaków widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju.
Każda grupa wspólnie ze swoimi paniami przygotowała część artystyczną, na której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne, wręczyły wykonane własnoręcznie laurki i złożyły życzenia.
Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.
Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku, a na ustach można było zobaczyć uśmiech.
Publiczność nie żałowała również pochwał dla swoich wnuków i nagrodziła ich gromkimi brawami.
Na koniec tych wyjątkowych występów dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.
W dalszej części uroczystości niecodzienni Goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem.
Na zebranych czekała jeszcze jedna niespodzianka – tańce i zabawy.
Kochane Babcie i Dziadkowie na chwilę znowu mogli poczuć się dziećmi i wraz ze swoimi wnuczętami wspólnie tańczyli i śpiewali. Wszystkim towarzyszył uśmiech na twarzy i zadowolenie ze wspólnej zabawy.

zdjęcia