Witamy na stronie Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar LCD
Pożegnanie sześciolatków
Przedszkolacy z grupy p.Kariny Belki uroczystość zakończenia roku obchodzili w restauracji Słoneczna w Osieku nad Notecią już w środę 24 czerwca 2015 roku. Dzieci swe aktorskie zdolności po raz kolejny pokazały, podczas recytowania tematycznych wierszy i śpiewu licznych piosenek. Przedstawiły także Marsz turecki z użyciem instrumentów perkusyjnych. Na koniec zaprezentowały taniec Polonez. Uśmiechom i gromkim brawom, dumnych ze swych pociech rodziców nie było końca.
Po części artystycznej głos zajęła p. dyrektor życząc wszystkim zebranym, a w szczególności dzieciom wszystkiego dobrego. Każde dziecko otrzymało od wychowawcy pamiątkowy dyplom zakończenia przedszkola oraz w prezencie od rodziców książkę, zdjęcie grupowe oraz wiele słodyczy. Nad oprawą muzyczną czuwał lider zespołu muzycznego Żacy p.Sławek Belka.
Składam serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za całoroczną współpracę, w szczególności p.M.Jańczak, p.E.M.Małeckim,p.N.Ostałowskiej oraz p.W.R.Stawickim,a moim Kochanym dzieciaczkom życzę udanych i bezpiecznych wakacji.

Karina Belka
zdjęcia