Publiczne Przedszkole Osiek Nad Notecia
Witamy na stronie
Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią.

KOMUNIKAT DYREKTORA
KOMUNIKAT DYREKTORAZgodnie z harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 w dniu 08.04. wywieszone zostaną w siedzibie placówki ,oraz na stronie internetowej listy dzieci zakwalifikowanych . Aby brać udział w dalszym etapie rekrutacji należy do dnia 17.04. złożyć pisemne oświadczenie „Potwierdzenia przez rodzica kandydata woli przyjęcia” w związku z tym możecie Państwo pobrać druk potwierdzenia z naszej strony internetowej i przesłać wypisany za pomocą poczty elektronicznej,

przedszkole_osiek@op.pl

Bądź wypełnić i złożyć osobiście w siedzibie przedszkola codziennie w godzinach od 9.00 do 12.00

Alicja Badura

RADY NA CZAS EPIDEMII
RADY NA CZAS EPIDEMIIKOCHANY RODZICU !

wykorzystaj czas, w którym dziecko nie chodzi do przedszkola, na większe usamodzielnienie swojego dziecka -

KOMUNIKAT DYREKTORA
KOMUNIKAT DYREKTORAW DNIACH 12 I 13 MARCA PRZEDSZKOLE BĘDZIE PRACOWAŁO NA ZASADACH DYŻURU OPIEKUŃCZEGO DLA DZIECI, KTÓRYCH RODZICE NIE MOGĄ ZAPEWNIĆ OPIEKI.

OD 16 MARCA DO 10 KWIETNIA 2020r. PRZEDSZKOLE BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

dyrektor
Alicja Badura
,,Mała Elegantka, Mały Elegant”
,,Mała Elegantka, Mały Elegant”,,Mała Elegantka, Mały Elegant”
9.03.br. Dzieci od rana przyszły do przedszkola pięknie ubrane.

W SALONIE KOSMETYCZNO-FRYZJERSKIM
W SALONIE KOSMETYCZNO-FRYZJERSKIMBy lepiej poznać pracę fryzjerki i kosmetyczki przedszkolaki z najstarszej grupy odwiedziły zakład fryzjersko - kosmetyczny, którego właścicielką jest p.Agnieszka Głowacka- Bugaj.
OFIARNI RODZICE
OFIARNI RODZICENa naszych rodziców zawsze można liczyć
4 marca 2020 to już kolejna inicjatywa taty naszego wychowanka p. Michałka na rzecz przedszkola.

NOWOCZESNE OŚWIETLENIE W NASZYM PRZEDSZKOLU
NOWOCZESNE OŚWIETLENIE W NASZYM PRZEDSZKOLUDzięki zaangażowaniu ,dobrej woli i wielkiemu sercu przyjaciół Publicznego Przedszkola w Osieku nad Notecią placówka wzbogaciła się o kolejną salę wyposażoną w nowoczesne, energooszczędne i przyjazne dla oczu oświetlenie.
POZNAJEMY GÓRY
POZNAJEMY GÓRYW bieżącym roku szkolnym, dzieci z naszego przedszkola realizują innowację pedagogiczną pt. ,,Śladami legend, podróże palcem po mapie Polski”.

WSPOMNIENIE DNIA BABCI
WSPOMNIENIE DNIA BABCI21 stycznia dzieci zaprezentowały dla Dziadków i Babć specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

CIEKAWE ZAWODY
CIEKAWE ZAWODY10 marca przedszkolaków odwiedził wyjątkowy , gość Pan Maciej Pawłowski, który z zawodu jest marynarzem.
JASEŁKA 2019
JASEŁKA 2019Dzień Bożego Narodzenia to czas nie tylko świętowania, kolędowania ,łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń - ale czas przedstawień ukazujących wydarzenia z Betlejem zwane "Jasełkami'.